Privacy Policy I Agree

Tööpakkumised

  • ASSISTENT

    1 april

    Tööülesanded

    Algdokumentide töötlemine
    Arvete koostamine, raamatupidamisdokumentide salvestamine ja arhiveerimine
    Abi juhtkonnale, müügijuhtidele ja raapatupidajale igapäevatöös
    Juhtkonna, müügijuhtide, raamatupidaja korraldusel taotluste, kirjade ja muude dokumentide ettevalmistamine
    Erinevate dokumentide ja kirjade tõlkimine eesti või inglise keelde
    Töötajate reisikorraldus (piletid, hotellid)
    Töölepingute koostamine seaduse kooskõlas, töötajate isiklike toimikute pidamine
    Ametijuhendite koostamine
    Suhtlus tarnijatega (tellimused, tarne, arvete kontroll)
    Logistikaprotsesside analüüs, korraldamine ja juhtimine
    Laoarvestuse pidamine ja inventuuril osalemine
    Lao liikumise kontroll

    Nõudmised kandidaadile
    - Знание русского, эстонского и английского языка на очень хорошем уровне
    Vene, eesti ja inglise keel väga hea tasemel
    - Организационные способности на высоком уровне
    Organiseerimisoskused
    - Точность и внимание к деталям
    Täpsus ja detailidele tähelepanu
    - Стрессоустойчивость, быстрое реагирование
    Stressikindlus ja kiire reageerimine
    - Знание делового этикета
    Ärietiketi tundmine
    - Водительские права категории "Б" и наличие личного автомобиля
    B-kategooria juhiluba olemasolu ja isikliku auto kasutamisvõimalus
    Предыдущий опыт на аналогичной должности приветствуется.
    Eelnev töökogemus on tervitav.

    Omalt poolt pakume
    - Полный рабочий день, график работы: Пн-Пт с 8:30 до 17:00.
    Täistööaeg, töögraafik: Esmaspäevast – Reedeni 8:30 kuni 17:00
    - Мобильный телефон
    Mobiiltelefon

    Lisainformatsioon
    Офис находится по адресу Piirimäe 15, Saku vald
    Töökoht asub aadressil Piirimäe 15, 76406 Tänassilma küla
    Свяжемся только с подходящими кандидатами.
    Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

  • Müügiesindaja

    1 april
    Nõudmised :

    - Müügitöö kogemus; - Väga hea eesti -, vene keele oskus; inglise keel suhtlustasandil - Valmidus komandeeringuteks; - Hea suhtlemisoskus; - Hea arvuti kasutamise oskus; - Töökogemus iluvaldkonnas tuleb kasuks - B- kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus - Esinduslik välimus.

    Kohustused:

    - Fillerid ehk täitesüstid ja professionaalse kosmeetika aktiivne müük; - Olemasolevate klientide haldamine ja uute klientide otsimine; - Müügiplaani järgimine, aruandlus; - Messidel osalemine k.a välismaal; - Vajadusel klientide (kosmeetikute) koolitamine; - Presentatsioonide koostamine/esitlemine.

    Töötingimused:

    - Tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes; - Koolitusi; - Sõbralik kollektiiv, üritused; - Täistööaeg, töögraafik E-R: 8:30 - 17:00; - Töösõitmiseks ametiauto kasutamisvõimalus. Töökoht asub aadressil Piirimäe 15, Tänassilmaküla, Saku vald 76406

Saada CV:

nimi
post
telefon
Näide: +372 999 99 99
sõnum
.rtf, .doc, .docx, .pdf, .rar, .zip, .7z
Upload files
Spam bot kaitse
captcha
CAPTCHA
* — kohustuslik täimiseks